0
0,00 zł
 x 

Twój koszyk jest pusty

O nas

Praca to nasza pasja, to nas fascynuje i wyróżnia

Moja przygoda z akwarystyką rozpoczęła się, gdy miałem 8 lat. Mój tato przyniósł mi słoik, a w nim pływało pełno rybek. Bardzo mi się to spodobało, bo w tamtych czasach prawie w każdy domu było akwarium. Zacząłem pogłębiać wiedzę na temat hodowli rybek, prawidłowego zakładania i utrzymania akwariów.

Po 25 latach przygody z akwarystyką i rozmnożeniu przez siebie kilkunastu gatunków ryb postanowiłem otworzyć własny sklep zoologiczny z dużym działem akwarystycznym, który tak bardzo ukochałem przez te wszystkie lata.

Oczywiście moja żona pomagała mi i wspierała przy rozwoju naszego sklepu, dzięki wspólnemu zaangażowaniu stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy miłośnik zwierząt znajdzie wszystko czego potrzebuje

Jestem pewien, że nasze doświadczenie, które zdobyliśmy i nadal zdobywamy pomaga nam w dobrym prowadzeniu i rozwojowi sklepu, a co najważniejsze nasi klienci są zadowoleni z obsługi, naszego doradztwa, a my z faktu że powracają do naszego sklepu zoologicznego oraz że przybywa nam ciągle nowych klientów.

Zapraszamy do sklepu Discus, bo liczy się profesjonalizm.

Gwarancja satysfakcji

Wysoka jakość produktów i obsługi.

Szeroki asortyment

Karmy, akcesoria, odżywki, zabawki.

Profesjonalna obsługa

Wiedza poparta doświadczeniem.

Konkurencyjne ceny

Atrakcyjne ceny, promocje i gratisy.

Akwarystyka morska w naszej ofercie

Mimo szerokiej oferty artykułów z dziedziny akwarystyki brakowało nam jeszcze czegoś i tym czymś okazała akwarystyka morska. Posiadamy w sprzedaży ryby, ukwiały, skorupiaki oraz sprzęt i preparaty do akwarystyki morskiej. Teraz możemy zagwarantować naszym klientom kompleksowe rozwiązania z szeroko pojętej akwarystyki.

Discus to sklep zoologiczny dla każdego

Posiadamy sklep o łącznej powierzchni 200 m2, który został podzielony na dwa działy: akwarystykę i terrarystykę oraz drugi dział pies, kot, gryzonie i ptaki. W sklepie Discus dostępna jest szeroka gama karm i sprzętu renomowanych firm z różnych stron świata. Zapraszamy sklep zoologiczny Discus przy ul. Ocickiej 4, wejście z tyłu budynku.
aquael
tropical
diversa
royal canin
juwel
purina

Sklepy zoologiczne Discus

ul. Ocicka 4, tel. 514 063 944

ul. Odrzańska 4, tel. 733 070 055

47-400 Racibórz

e-mail: sklep@discusraciborz.pl

Lokalizacja w Raciborzu